wersja jezykowa pl wersja jezykowa en wersja jezykowa de

Działalność społeczna

Działalność społeczna. Poznaj nas!

Nasza kancelaria jest zaangażowana w działalność wspierającą stowarzyszenia oraz organizacje. Aktywnie wspiera Poznańskie Towarzystwo Hokejowe (PTH), którego celem jest szeroko pojęta popularyzacja sportu wśród dzieci oraz osób dorosłych przez czynny udział w treningach oraz rozgrywkach sportowych.

Poznańskie Towarzystwo Hokejowe wspomagamy również w prowadzeniu księgowości, przygotowywaniu sprawozdań z których PTH musi wywiązać się w stosunku do wielu instytucji. Towarzystwo wspieramy także finansowo poprzez przekazywanie środków na zakup sprzętu sportowego dla dzieci.

Kancelaria w zakresie księgowym oraz doradczym wspiera Centrum Rozwoju Obronności Zielony Talizman, które zrzesza pasjonatów sportu, ratowników medycznych, byłych funkcjonariuszy służb mundurowych, harcerzy, sportowców i wielu innych. Do najważniejszych dziedzin szkoleniowych Centrum Rozwoju Obronności Zielony Talizman należy zaliczyć: ratownictwo medyczne, sporty walki, terenoznastwo.

Każdego roku w okresie świąt poprzez zakup akcesoriów i dekoracji świątecznych wspieramy Fundację Dzieciom, w szczególności program „Zdążyć z Pomocą” którego głównym celem jest leczenie dzieci oraz wspieranie ich rehabilitacji.

W miarę możliwości staramy się również o zakup produktów z logotypem Pajacyk, program Polskiej Akcji Humanitarnej, która finansuje posiłki w polskich szkołach jak i za granicą.