bezpieczeństwo i poufność

Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński sp. z o.o. zapewnia poufność i bezpieczeństwo danych naszych klientów

Bezpieczeństwo i poufność

Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński sp. z o.o. zapewnia poufność i bezpieczeństwo danych naszych klientów, ich kontrahentów oraz danych pracowniczych przede wszystkim poprzez świadczenie usług z poszanowaniem obowiązującego w Polsce prawa.

Na bieżąco dostosowujemy się do wymagań stawianych przez ustawodawcę i rynek co pozwala nam na rekomendowanie i wdrożenie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań w przedsiębiorstwach prowadzonych przez naszych klientów.

W celu zabezpieczenia przetwarzanych przez nas danych osobowych wdrożyliśmy środki techniczne
i organizacyjne adekwatne do kategorii danych i występujących zagrożeń.

Obecnie, z uwagi na zbliżający się termin wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) prowadzimy prace, które mają służyć prawidłowej implementacji nowych przepisów w codziennej pracy naszego przedsiębiorstwa co pozwoli nam nadal, z najwyższą starannością współtworzyć sukces naszych klientów.
 

Działalność społeczna

Nasza kancelaria jest zaangażowana w działalność wspierającą stowarzyszenia oraz organizacje. Aktywnie wspiera Poznańskie Towarzystwo Hokejowe (PTH), którego celem jest szeroko pojęta popularyzacja sportu wśród dzieci oraz osób dorosłych przez czynny udział w treningach oraz rozgrywkach sportowych. Poznańskie Towarzystwo Hokejowe wspomagamy również w prowadzeniu księgowości, przygotowywaniu sprawozdań z których PTH musi wywiązać się w stosunku do wielu instytucji. Towarzystwo wspieramy także finansowo poprzez przekazywanie środków na zakup sprzętu sportowego dla dzieci.

Każdego roku w okresie świąt poprzez zakup akcesoriów i dekoracji świątecznych wspieramy Fundację Dzieciom, w szczególności program „Zdążyć z Pomocą” którego głównym celem jest leczenie dzieci oraz wspieranie ich rehabilitacji.

W miarę możliwości staramy się również o zakup produktów z logotypem Pajacyk, program Polskiej Akcji Humanitarnej, która finansuje posiłki w polskich szkołach jak i za granicą.

O firmie

Nasi specjaliści już od blisko 15 lat wspierają kompleksowo naszych klientów w biznesie.

Do grona naszych specjalistów zaliczamy:

  • Księgowych,
  • Biegłych rewidentów,
  • Kadrowych i specjalistów ds. naliczania płac
  • Prawników,
  • Specjalistów od pozyskiwania dotacji z UE,

Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie ich działalności. Pomagamy podczas procesów rejestracji przedsiębiorstw, bieżącej obsługi, optymalizacji podatkowej, przekształceń prawnych i organizacyjnych. Odpowiadamy również na zwiększone potrzeby informacyjne zarządów.
Staramy się wypracowywać indywidualne warunki współpracy i dostosować je do potrzeb naszych klientów. Atutem Biura Prawno – Rachunkowego Maciej Skorupiński Sp. z o. o jest połączenie wieloletniego doświadczenia naszego zespołu z najlepszą wiedzą, które pozwalają na rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych spraw pojawiających się w przedsiębiorstwach.Posiadanie w ofercie kompleksowych usług prawnych i rachunkowych daje naszym klientom poczucia bezpieczeństwa
w biznesie.
Indywidualne podejście do każdego z klientów oparte na wzajemnym zaufaniu oraz przestrzeganiu standardów etyki w biznesie pozwala na nawiązywanie wieloletniej współpracy z klientami.